Ogólne

Marka Agtech – doskonałe farby rolnicze i nie tylko

Maszyny rolnicze takie jak ciągniki lub przyczepy, najczęściej wykorzystywane są w bardzo różnorodnych i często utrudnionych warunkach. Liczne przetarcia, a nawet uszkodzenia są więc na porządku dziennym. Wykorzystywanie farb Agtech zapewnia odpowiednie krycie i ochronę przed utratą powłoki w takich sytuacjach.

Właściwości farb

Farby marki Agtech doskonale nadają się do maszyn rolniczych, które wykorzystywane są w gospodarstwie przez cały rok. Ich największą zaletą jest tworzenie powłoki odpornej na zarysowania i liczne przetarcia, dzięki czemu niepotrzebne jest ponowne malowanie i odnawianie maszyn w krótkich odstępach czasowych. Farby Agtech nadają połysk, który dobrze wygląda na maszynach rolniczych. Wszelkiego rodzaju obicia i uderzenia bardzo często pozostawiają widoczny ślad na maszynach, dlatego stosowanie odpowiednich farb ochronnych ma duże znaczenie. Farby Agtech świetnie przylegają do powierzchni, zarówno tych aluminiowych, metalowych, jak i drewnianych. Przygotowanie powierzchni drewnianej do malowania wymaga zastosowania podkładu. Natomiast metalowe lub aluminiowe elementy maszyn zaleca się w pierwszej kolejności odrdzewić, dzięki czemu farba znacznie lepiej pokryje całą powierzchnię. Pokryte farbami Agtech powierzchnie spełnią swoje zadanie wewnątrz pomieszczeń gospodarczych oraz na zewnatrz w różnorodnych warunkach pogodowych. Farby Agtech są wydajne i zaledwie jeden litr, może pokryć powierzchnię około dwunastu metrów kwadratowych, o ile warstwa nie będzie bardzo gruba, a umiejętności malarskie okażą się wystarczające.

traktor rolniczy

Inny asortyment

Marka Agtech to nie tylko dobre jakościowo farby, lecz także liczne części zamienne do różnorodnych maszyn rolniczych. Ogromna zaletą części zamiennych z firmy Agtech jest ich wytrzymałość, a także uniwersalność. Podjęcie decyzji o wyborze asortymentu Agtech to doskonały ruch zarówno dla właścicieli gospodarstw rolniczych, jak i hurtowników, mechaników oraz prywatnych dystrybutorów. Solidne wykonanie i bardzo wszechstronna oferta dają szanse na znalezienie odpowiednich części. Między innymi są to reflektory, hydrauliczne silniki czy siłowniki hamulcowe, które są szeroko wykorzystywane w sektorze rolniczym. Na plus należy także zaliczyć dostosowywanie części do najpowszechniejszych maszyn rolniczych, które znajdują się w wielu gospodarstwach i pochodzą od różnorodnych producentów. Wybór nieoryginalnych części zamiennych marki Agtech do swoich maszyn znajdujących się w gospodarstwie, to zdecydowana oszczędność finansowa, a także wybór solidnych i wytrzymałych elementów. Zachowanie bezpieczeństwa i zapewnienie funkcjonalności to podstawowe kwestie, o które dbać muszą rolnicy, a wybór odpowiednich części zamiennych lub farb do maszyn rolniczych ma im to zapewnić w każdych warunkach.

Trudne warunki panujące podczas całorocznej pracy w gospodarstwie rolnym to wyzwanie przed jakim stają wszyscy gospodarze. Wybór części zamiennych, farb do maszyn lub innych niezbędnych elementów nadających się do użytku, nie musi jednak oznaczać ograniczonego wyboru i kosztownych inwestycji.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Close